U bent hier

Ons team

Ons team

Directie

Etienne Audenaert 03 771 10 33
  info@woonankerwaas.be

Administratieve dienst Temse

Els Hens 03 710 59 99
  els@woonankerwaas.be
Maggy Geldof 03 710 59 94
  maggy@woonankerwaas.be
Jessica Miranda Parada 03 771 10 33
  jessica@woonankerwaas.be

Administratieve dienst Sint-Gillis-Waas

Marionne Van Britsom 03 770 60 63
  marionne@woonankerwaas.be
Kathleen D’hamers 03 770 60 63
  kathleen@woonankerwaas.be

Sociale dienst Temse

Eva Reynaert 03 710 59 91
  eva@woonankerwaas.be
Stanny Audenaert 03 710 59 90
  stanny@woonankerwaas.be
Ann De Waele 03 710 59 96
  ann@woonankerwaas.be

Sociale dienst Sint-Gillis-Waas

Karen Van Laeken 03 770 60 63
  karen@woonankerwaas.be

Technische dienst Temse

Wim Steveninck 03 710 59 92
  wim@woonankerwaas.be

Dirk Pannier

03 771 10 33

   
Patrick Heerwegh

03 771 10 33

   
Davy Van Mele

03 771 10 33

   

Technische dienst Sint-Gillis-Waas

Rikkie Heeman 03 770 60 63
  rikkie@woonankerwaas.be